00_Zalando_SBM_rozwiniecie_1272x390

Zalando x SBM Label x Lettly

Powrót w rodzinne strony w poszukiwaniu inspiracji, spokoju, chwili dla siebie… Wszyscy dobrze to znamy, bo wiemy, że tak naprawdę Liczą się chwile. 

To hasło kryje w sobie więcej, niż nostalgię i cieszenie się miłymi momentami – to także claim nowej kampanii Zalando A/W 2022. Bo ubrania to ważna część naszego życia – przypominają nam o wspomnieniach i konkretnych emocjach. 

Do wsparcia kampanii Zalando zaprosiło Braci Kacperczyk, muzyków reprezentowanych przez SBM Label. W ramach współpracy artyści stworzyli wyjątkowe jam session i zakulisowe materiały, które inspirują i pokazują, że w każdym miejscu i podczas każdej aktywności to właśnie moda jest ważną częścią życia oraz istotnym nośnikiem wspomnień. A wszystkie stylizacje Braci powstały dzięki szerokiej ofercie Zalando. 

Za koncepcję kreatywną kampanii odpowiada SBM Label ze wsparciem agencji Polot, natomiast za współpracę z artystami odpowiedzialne jest Lettly. 

Zajęliśmy się koordynacją współpracy w zakresie wsparcia promocyjnego kampanii, której efekty są widoczne w mediach społecznościowych Braci Kacperczyk oraz SMB Label. Poza publikacjami na Instagramie i TikToku, najważniejszym punktem kampanii jest live jam session, które możecie obejrzeć na kanale YouTube SBM Label.