Agencja strategiczna influencer marketingu

Od 8 lat specjalizujemy się w influencer marketingu, a od 2020 roku kładziemy mocny nacisk na rozwój kompetencji strategicznych. Tym samym zmieniamy się w agencję strategiczną influencer marketingu.

Nasze strategiczne podejście do współpracy z twórcami obrazujemy nowym claimem — Influencer is not an idea. To także zapowiedź nowej komunikacji marketingowej, która będzie rozszerzeniem dotychczasowej edukacji klientów i partnerów biznesowych.

Nasza misja

Influencer to nie pomysł na kampanię.
Influencer to nie banner.
Influencer to nie moda.
Influencer to nie zasięg.
Influencer to nie kwestia gustu.

Influencer Marketing to przemyślana strategia i kreacja.
Influencer Marketing to zaufanie i świadome partnerstwo.
Influencer Marketing to zaangażowana społeczność i naprawdę dużo pracy.

Tylko wtedy influencer nie jest narzędziem, pomysłem, czy banerem reklamowym. Tylko wtedy Ty masz wpływ. Influencer is not an Idea.

Co się u nas zmienia?

 • Dział strategiczny

  Od dawna stawiamy na najlepszych ludzi i rozwijanie strategicznych kompetencji, dlatego stworzyliśmy dział strategiczny, za który odpowiedzialne są Ania Nadolińska Marketing & Strategy Managerka oraz Zuza Ledworowska Bussines Development Managerka. Ta zmiana wiąże się również z poszerzaniem kompetencji całego teamu i zwiększeniem portfolio usług.

 • Nowe pozycjonowanie agencji

  Od 8 lat specjalizujemy się w influencer marketingu i wyróżniamy się innowacyjnym oraz partnerskim podejściem do współpracy z influencerami. Od 3 lat kładziemy mocny nacisk na rozwój kompetencji strategicznych, dlatego naturalnym krokiem jest dla nas zmiana pozycjonowania z agencji influencer marketingu na pierwszą na rynku agencję strategiczną influencer marktingu.

 • Kampania Influencer is not an idea

  Nowy rozdział naszej komunikacji, którym jest “Influencer is not an idea”, to rozszerzenie dotychczasowej edukacji klientów i partnerów biznesowych, do których zaliczają się najlepsze agencje kreatywne w Polsce. Tym samym chcemy rozpocząć dyskusję o standardach współpracy z twórcami i o jakościowym podejściu do influencer marketingu.

 • Claim Lettly

  Swoje strategiczne podejście do współpracy z twórcami obrazujemy nowym claimem — Influencer is not an idea. To także zapowiedź naszej nowej komunikacji marketingowej oraz kwintesencja naszej misji, którą jest edukacja o tym, jak naprawdę wygląda praca influencerów i pokazywanie wartości, które są w DNA Lettly od zawsze — zaufanie i współpraca.

Porozmawiajmy

Zainteresowało Cię nasze podejście do influencer marketingu? Chcesz porozmawiać o strategii influencerskiej Twojej marki? A może po prostu szukasz inspiracji? Napisz do nas lub umów się na krótkie spotkanie.