Chcesz pracować w Lettly?

Świetnie się składa, bo nasz zespół stale się rozwija i możliwe, że właśnie szukamy kogoś takiego, jak Ty. Wyślij nam swoje CV i porozmawiajmy.

Jak wygląda rekrutacja?

Lubimy pracować z fajnymi ludźmi. Nasza rekrutacja ma kilka etapów, ale zaufaj nam – wiemy, co robimy. Ten system się sprawdza i dzięki temu trafiają do nas tylko najlepsi z najlepszych.

 • Pierwsze wstępne spotkanie online. Omawiamy Twoje doświadczenie i umiejętności, odpowiadamy na pytania i oceniamy, czy do siebie pasujemy.

 • Drugie spotkanie i prezentacja Twojego zadania rekrutacyjnego. Chcemy dowiedzieć się, co potrafisz i jakie masz podejście do marketingu.

 • Płatny dzień próbny w naszym biurze. To moment na bliższe poznanie i sprawdzenie, jak realnie wygląda praca na danym stanowisku.

 • Twój pierwszy dzień pracy w Lettly 🙂 Z uśmiechem na ustach i kawusią w dłoni witamy Cię w naszym teamie. Super, że jesteś z nami.

Zobacz aktualne rekrutacje

Jak się u nas pracuje?

 • Nie ciśniemy nadgodzin

  Nie robimy zbędnych nadgodzin i mądrze zarządzamy projektami. Wiemy, że influencer marketing działa 24/7, dlatego tak planujemy naszą pracę, by zawsze mieć wszystko pod kontrolą.

 • Spokojne i obowiązkowe urlopy

  Musisz raz w roku wziąć 2-tygodniowy urlop, w trakcie którego masz zakaz odpisywania na maile. Tylko tyle i aż tyle, bo bez odpoczynku nie ma pracy.

 • Możesz się czuć bezpiecznie

  Przyjazna atmosfera i młody zespół to banał, ale w Lettly naprawdę będziesz się dobrze czuć. Znajdziesz tu stabilność i poczucie bezpieczeństwa. Niska rotacja zespołu i dowolność w formie zatrudnienia tylko to potwierdzają.

 • Wspieramy zajawki i wolontariat

  Rozwój jest dla nas ważny – nie tylko w sferze zawodowej. Jeśli działasz w NGO i potrzebujesz wsparcia, powiedz nam o tym. Współpracowaliśmy między innymi z Rak’n’Roll, fundacją Dajemy dzieciom siłę i Kampanią przeciw homofobii w ramach Pride Month.

Dołącz do nas

Nie widzisz ogłoszenia pasującego do Twojego profilu, ale chcesz z nami pracować i uważasz, że wniesiesz do Lettly coś od siebie? Mamy otwarte głowy, więc wpadnij do nas na kawę. Zawsze warto się poznać!