00_Iwostin_rozwiniecie_1272x390

Wolność bycia sobą – Lettly dla Iwostin

Iwostin to marka dermokosmetyków, która bycie ekspertem ma zakorzenione w swoim DNA. Jej produkty powstają pod okiem dermatologów w warunkach laboratoryjnych, a dostępne są wyłącznie w aptekach. Nie bez powodu – ich zadaniem jest dbanie nawet o najbardziej wrażliwą i wymagającą cerę, zwłaszcza kobiet, bo to głównie do nich marka jest kierowana. Zachęca ona do dbania o zdrowie skóry, oraz do pokochania siebie, bo przecież każda kobieta ma wszystko, co jest potrzebne do tego, by pięknie wyglądać i być silną.

„Wolność bycia sobą” to kampania-manifest. Pokazuje Iwostin jako markę, która zna i rozumie swoje konsumentki i inspiruje je do bycia w zgodzie ze sobą. Nawet – a być może zwłaszcza – jeśli oznacza to łamanie schematów wyznaczanych przez sztucznie kreowane „kanony” kobiecego piękna. Jedyne, za czym warto podążać to swoje własne „wewnętrzne ja”. Jeśli nie chcesz się malować, nie musisz tego robić, bo malujesz się wyłącznie dla siebie. Jeśli lubisz nosić szpilki – noś je, ale tylko jeśli tobie jest w nich wygodnie, a nie dlatego, że w jakiejś sytuacji wypada. Bo wypada tylko to, co sama czujesz. Bądź ze sobą szczera. Odważna. Wolna.

Dlatego w naszej ciałopozytywnej kampanii to influencerki i to, co mają do powiedzenia było ważniejsze od prezentowania jak największego zbliżenia na produkt. Chcieliśmy dobrać do współpracy z marką odważne i szczere dziewczyny, które potrafią akceptować siebie w najbardziej prawdziwej wersji oraz zarażać samoakceptacją swoje followerki. Takie, które wspólnie z Iwostinem pokażą (bo już to robią), że chorobliwe dążenie do bycia ideałem i spełniania sztucznych wymagać otoczenia nie jest jedyną ścieżką. Warto wybrać bycie sobą.

Kasia Markiewicz opowiedziała więc o swoich piegach, które już od dziecka były powodem jej kompleksów. Dziś z dumą i uśmiechem prezentuje całemu światu jako coś co ją wyróżnia.

Kasia Markiewicz x Iwostin
Kasia Markiewicz x Iwostin

Z kolei Marta Ewa Urbańska publikując zdjęcie związane z kampanią, opowiedziała przy okazji o wychodzeniu ze strefy komfortu, które posłużyło jej do pokazania, że „nawet osoby które często na zewnątrz wydają się być super zgrabne i pewne siebie, też borykają się z niedoskonałościami i że to pomoże Wam pokochać siebie.

Marta Ewa Urbańska x Iwostin

W kampanii wzięły udział również Sara Czarna – modelka +size oraz Ola Domańska – aktorka.

Sara Czarna x Iwostin
Aleksandra Domańska x Iwostin

Jak widać, kampania nie ograniczyła się postów. Instastories okazało się dla naszych influencerek nie tylko miejscem na dodatkowe lepsze wyeksponowanie produktów, ale także przestrzenią na rozmowę z fankami. Rozmowę na temat odwagi do bycia sobą i samoakceptacji. I o to chodzi!

Współpraca z Iwostin, którą przeprowadziliśmy z Kasią, Martą, Sarą i Olą oraz agencją VML&YR Poland zapewniła zasięg rzędu 295 277 wyświetleń postów oraz 464 450 wyświetleń Instastories.