Lactacyd to marka, której zaufały miliony kobiet – jest liderem w kategorii higieny intymnej w Polsce i na świecie. Brand wspiera swoje odbiorczynie w pielęgnacji ich kobiecości każdego dnia. Niedawno miała miejsce kampania z influencerkami której motywem przewodnim jest celebracja całopozytywności. 

Lactacyd za pomocą ambasadorek opowiada o akceptacji własnego ciała z naciskiem na okolice intymne. Każda z influencerek jest na innym etapie swojego życia i zmaga się odmiennymi problemami, zmianami lub kompleksami. Twórczynie, które zostały zaangażowane do akcji to Agnieszka Grzelak, Aleksandra Domańska i Klaudia Kempska. Wszystkie influencerki stworzyły materiały w duchu self acceptance i body positive.

Aleksandra DOmańska x Lactacyd

Post Aleksandry Domańskiej o relacji ze swoim ciałem stał się viralem, zebrał prawie 300 komentarzy oraz 14 tysięcy polubień. Szczera publikacja influencerki spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem na Instagramie, a temat szybko zdobył zainteresowanie mediów. Wpis Oli był cytowany przez portale takie, jak Pudelek, Pomponik, WP.pl, Onet, czy Glamour.pl.

Agnieszka Grzelak x Lactacyd