00_CloudsFest_rozwiniecie_1272x390

Clouds Fest x Lettly

W 2022 roku byliśmy świadkami drugiej edycji Clouds Fest, czyli wyjątkowego festiwalu z koncertami w balonie w roli głównej. Tym razem wystąpili Daria Zawiałow, PRO8L3M oraz Natalia Przybysz, a imprezowy klimat zagwarantuje duet Flirtini.

18 lipca w Stoczni Cesarskiej w Gdańsku, 8 lipca w Pergoli we Wrocławiu oraz 27 sierpnia w Chorzowie odbyły się koncerty z serii. Poza występami topowych polskich wykonawców na festiwalu nie brakowało festiwalowej strefy, przestrzeni gastronomicznej oraz strefy lotów balonem, który zabierał uczestników Clouds Fest w podróż do chmur. 

Za stronę muzyczną Clouds Fest sponsored by glo™, w tym: line-up, booking, produkcję wykonawczą odpowiadała agencja Revolume. Za dystrybucję muzyki i opieka artystyczną nad projektem odpowiada wytwórnia 2020.

Z kolei 180heartbeats +JUNG v MATT odpowiada za koncept kreatywny wydarzenia i materiałów sponsorskich, aktywacje dla konsumentów oraz całą komunikację w kanałach social mediowych. Za produkcję fabularyzowanego contentu z eventów, wykorzystującego dane utwory artystów jest odpowiedzialny dom produkcyjny Shootme. 

Komunikacja Clouds Fest jest także wspierana przez komunikację influencerów, która została opracowana przez 180heartbeats we współpracy z agencją Lettly. Wśród osób, które promują festiwal znalazły się między innymi Karolina Gilon, Krzy Krzysztof, Gabi Drzewiecka, Adam Boguta czy Hania Iluszczenko.