BLOGpng

Netflix x Orange Warsaw Festival x Lettly

Strefa Netflixa na Orange Warsaw Festiwal, czyli akcja promującą trzeci sezon serialu Wiedźmin za pomocą influencer marketingu.

Do kampanii zaangażowaliśmy przedstawicieli młodego pokolenia, którzy zaprosili obserwatorów do wspólnej strefy Netflix x Orange na Orange Warsaw Festivalu 2023. Twórcy relacjonowali wydarzenie na swoich profilach oraz informowali o specjalnym fanowskim evencie Wiedźmin Fest.

W strefie Netflix x Orange stanęło drzewo z ładowarkami, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem festiwalowiczów. Zadaniem influencerów było poinformowanie o premierze nowego sezonu serialu oraz zachęcenie do odwiedzenia strefy, która wieczorem zamieniała się w imprezę z DJem.

Publikacje związane z kampanią można zobaczyć m.in. na Instagramie oraz na TikToku. Twórcom wygenerowali ponad 447 000 zasięgu organicznego.

Jako Lettly, byliśmy odpowiedzialni za kontakt z influencerami i klientem. Nasze działania opierały się na researchu, tworzeniu koncepcji kreatywnej działania, briefingu i koordynacji realizacji materiałów, a następnie monitorowaniu publikacji oraz raportowaniu.

W kampanii udział wzięli Klaudia Kempska, EvaZofie, Alan Lucas, ZombieBlondie, Jędrzej Urbański, Patryczon, Kuba Grochmalski Asia Stolarz, Koparkatokarka, Bartek Tomaszewski i Dominik Gajda.

Za realizację kampanii odpowiadali Mateusz Lubecki i Natalia Sochacka.