Strona_nowyklient04

Rewelacja w dostawie  — nowa kampania  Unilever, Lettly i 2012 Agency

Znamy już hit tegorocznego lata — będzie to piosenka stworzona przez Przemka Kucyka! Powstała dzięki współpracy marki Unilever z Lettly i 2012 Agency. To oryginalny sposób promowania funkcji “Ice Cream Nowe” w aplikacji Glovo, w której można zamówić do domu lody Ben&Jerry’s  i Magnum. To jednak nie koniec kampanii marketingowej!

Kampania Ice Cream Now

Agencja strategicznego influencer marketingu Lettly i 2012 Agency, agencja kreatywno-strategiczna, połączyły siły, aby dla Unilever stworzyć niezapomniane lodowe doświadczenie. Zaprosili influencera Przemka Kucyka, który stworzył lodowy hit, przenoszący do beztroskich czasów wakacji. Utwór od Przemka wpisał się w TikTokowy trend muzyczny i puszczał oczko do odbiorców.

Do kampanii dołączyli kolejni twórcy: Pupcik Dupcik, Kuba Grochmalski, Kuba Sitarski, Katarzyna Chojnacka, Adrian Jarząbek i Weronika Walesiewicz. Nagrali TikTokowe scenki, gdzie pokazali, jak na co dzień korzystają z Ice Cream Now, np. podczas filmowego wieczoru, pracy zdalnej lub w parku. Influencerzy w swoich publikacjach ogłosili również konkurs, w którym można wygrać torby termiczne wypełnione lodami Ben&Jerry’s i Magnum.

Celem kampanii było nie tylko zwiększenie sprzedaży, ale i stworzenie pozytywnych skojarzeń z markami Unilever, co wpisuje się w długofalową strategię budowania mocnej relacji z klientami.

Współpraca Unilever x Lettly x 2012 Agency

Lettly zajęło się koordynacją współpracy z twórcami. Zadbali o wybranie osób dopasowanych do marki Ben&Jerry’s i Magnum, aby przekaz był autentyczny, szczery i skuteczny. 2012 Agency odpowiadała za koncepcję kreatywną. Unilever dostarczył nie tylko produkt, ale i wsparcie marketingowe, dzięki czemu udało się maksymalnie wykorzystać potencjał tej współpracy.

Praca z Unilever i 2012 Agency była prawdziwą przyjemnością. To wspaniałe, kiedy różne firmy mogą współdziałać tak harmonijnie, dzieląc się wiedzą, doświadczeniem i pasją. Razem udało nam się stworzyć treści zapadające w pamięć i wpasowujące się w obecne trendy TikToka.” – powiedział Jakub Orłowski, CEO w Lettly.