wspolpraca-lettly-sanofi

Prowadzimy działania influencer marketingowe dla Sanofi

Połączyliśmy siły z Sanofi, aby zbudować większą świadomość produktów Essentia Proactive i Magne B6. Kampanie marketingowe będą wkrótce widoczne na TikToku i Instagramie. Influencerzy przybliżą produkty w przystępny i naturalny sposób — opowiedzą o tym, jak oni wykorzystują je w codziennym życiu.

Lettly x Sanofi

Firma Sanofi działa w ponad 90 krajach, a w Polsce to jeden z największych producentów branży farmaceutycznej. Tworzą leki, suplementy i szczepionki, które wpływają na poprawę jakości życia. W większości domowych apteczek znajdziemy coś z ich logiem — środek na alergię, ból brzucha lub przeziębienie. Sanofi połączyło siły z nami, aby zbudować większą świadomość na rynku.

Skupiliśmy się na dwóch produktach:

  • Essentii Proactive, wspierającej funkcjonowanie wątroby — działania kierowane są do kobiet w wieku 30+.
  • Magne B6 — kampania skupia się na edukacji dotyczącej wpływu magnezu na redukcję stresu i zwiększenie energii życiowej. Skierowana jest m.in. do rodziców, borykających się z wypaleniem rodzicielskim.

Materiały, które powstaną ze współpracy z influencerami, zostaną opublikowane na Instagramie i TikToku. W ten sposób Lettly i Sanofi chcą przekazać informacje w sposób zrozumiały i bliski codziennym doświadczeniom odbiorców.

Influencer marketing w farmacji

Współpraca między nami a Sanofi to połączenie doświadczeń w dziedzinie strategii i influencer marketingu z wiedzą medyczną i farmaceutyczną. Razem dążymy do tego, aby nasze kampanie były nie tylko edukacyjne, ale również ciekawe.

Działania marketingowe mają za zadanie nie tylko przyciągnąć uwagę, ale również zmotywować obserwatorów do dbania o własne zdrowie, pokazując, że zdrowe nawyki mogą być łatwo włączone do codziennej rutyny.

Jakub Orłowski, CEO w Lettly skomentował: “Współpraca z Sanofi otwiera przed nami nowe możliwości w zakresie tworzenia contentu, który jest zarówno edukacyjny, jak i motywujący. Wspólnie chcemy pokazać, że dbanie o zdrowie nie musi być trudne do wdrożenia, a nawet proste zmiany mogą znacząco wpłynąć na poprawę jakości życia.