Blog_WspolpracaPerrigo_1272x390

Kontynuujemy stałą współpracę z markami Lactacyd, Emolium i Iwostin

W styczniu 2023 roku rozpoczęliśmy kolejny rok współpracy z wiodącym producentem dermokosmetyków w Polsce – Perrigo. Jesteśmy odpowiedzialni za działania z obszaru influencer marketingu dla brandów Lactacyd, Emolium i Iwostin. 

Z Perrigo współpracujemy już od października 2021 roku, jednak nie zwalniamy tempa i wciąż stawiamy na efektywne, ale także naturalne działania.

“Od początku pracy nad kampaniami dla brandów Perrigo największy nacisk kładliśmy na wiarygodność i naturalność komunikatów. Do kampanii zaangażowaliśmy influencerki, które wręcz stawały się naturalnymi ambasadorkami marki, a ich materiały były niezwykle osobiste i intymne. Efektem tej strategii była np. viralowa kampania Lactacyd, która pokazała, że influencer marketing może być subtelny i zarazem efektywny.” opowiada Katarzyna Tarapata, Account Managerka odpowiedzialna za współpracę z markami Lactacyd, Emolium i Iwostin.

W 2023 roku do naszych zadań należy tworzenie i egzekucja strategii influencerskiej, wsparcie kreatywne przy kreacji koncepcji działań w zakresie influencer marketingu oraz rekomendowanie i prowadzenie stałych współprac z twórcami. 

“W tym roku nie zmieniamy kierunku i będziemy budować bliskie relacje z odbiorcami. Nasze strategie oparliśmy o trendy, które królować będą w branży beauty w tym roku, i które dają nam możliwość zbudowania ciekawych narracji. Mocno skupimy się też na działaniach na TikToku, który w zeszłym roku zdecydowanie wybił się na tle innych platform i daje nam ogromne możliwości na pokazanie marki w niekonwencjonalny sposób.” komentuje Katarzyna Tarapata.