Reklama z influencerem

Współpraca z influencerami to nowoczesny i przede wszystkim skuteczny sposób dotarcia do odbiorców.

Przemyślana kampania potrafi czynić cuda… a źle zaprojektowana skończy się w najlepszym razie brakiem efektów, a w najgorszym viralowym kryzysem wizerunkowym. Dlatego nasz zespół czeka na posterunku, by zawsze zrobić to w dobrym stylu.

Doświadczenie nauczyło nas, że nie ma uniwersalnego przepisu na udaną akcję reklamową rysowanego od linijki. Każde rozwiązanie musi być ustalane indywidualnie, by mogło osiągać dobre efekty – od sfery wizualnej po trudno definiowalną „chemię” pomiędzy twarzą marki a wyznawanymi przez nią samą wartościami. Przede wszystkim nie „używamy” influencera do kampanii dla danego brandu – my stawiamy na równorzędną, partnerską współpracę, która zawsze działa w obie strony. Jesteśmy szczerzy i za punkt honoru stawiamy rzetelność.

Jak nikt inny jesteśmy w stanie połączyć Excela, czyli część analityczną z artystycznym „feelingiem”. Wiemy, od czego zacząć, co dodać i przemnożyć, a w którym elemencie najistotniejszy jest autentyzm i twórcza ekspresja, które zawsze doceniają odbiorcy. Przewidujemy, co za chwilę będzie social mediową petardą, bo śledzimy trendy i umiejętnie wyciągamy z nich wnioski. 

Organizacja kampanii z influencerem

W Lettly jesteśmy elastyczni, bo wiemy, że nie ma dwóch takich samych marek. Każdą kampanię traktujemy jako osobną historię do opowiedzenia – ze swoimi bohaterami, celami i narracją. 

Wiemy też, że niektóre kampanie mają wielu twórców. Dlatego chętnie realizujemy zarówno inicjatywy od początku do końca według naszej koncepcji, jak i bierzemy udział w zbiorowych projektach kilku agencji czy działów marketingu, gdzie tylko organizacja współpracy z influencerem jest po naszej stronie.

Współpraca z influencerami – cena

Koszt kampanii jest zawsze ustalany indywidualnie i zależy od jej wielkości, ilości użytych zasobów, zaangażowanych osób i oczywiście samego influencera. Bez obaw – negocjacjami zajmujemy się my.

Przykłady naszych kampanii z influencerami możesz zobaczyć w sekcji case study – współpracowaliśmy w wielu projektach o różnych celach – zarówno PR-owych/wizerunkowych, jak i nastawionych na sprzedaż produktu.

Influencer marketing z Lettly – zawsze na szczycie

Uwielbiamy to, co robimy – zwłaszcza że wyniki jednoznacznie potwierdzają, że działamy skutecznie, a przy tym dajemy się lubić. Po merytoryczne artykuły na temat influencer marketingu warto zajrzeć na naszego bloga – znajdziesz tam rozbudowane poradniki w formie ebooków, rankingi, wypowiedzi branżowych autorytetów, wyjaśnienia pojęć czy informacje o naszych kampaniach. Bo nimi możemy się z czystym sumieniem pochwalić. 🙂