00_Inglot_Królowa_rozwiniecie_1272x390

Netflix x INGLOT x Lettly

Netflix i marka Inglot nawiązały współpracę przy okazji promocji serialu “Królowa”. To historia emerytowanego krawca i drag queen, w rolę którego wcielił się Andrzej Seweryn. Produkcja zainspirowała marki do stworzenia limitowanej edycji lakierów do paznokci „INGLOT NETFLIX Królowa”.

W limitowanej kolekcji są 4 kolory wegańskich lakierów Natural Origin, których nazwy nawiązują do serialu – fuksjowy róż Loretta’s Pink, czarny jak śląski węgiel Silesian Coal, przywodzący na myśl paryskie makaroniki Parisian Macaroon oraz Linen Suit nawiązujący do stylizacji głównego bohatera.

Współpracy marek towarzyszą działania influencer marketingowe, za które odpowiadamy. Kampania została przeprowadzona na Instagramie.

Twórcy, którzy zostali zaangażowani do promocji serialu “Królowa” to youtuber Jan Dąbrowski, muzyk Dawid Kwiatkowski, aktor Maciej Musiał, twórca kanału “Z Dupy” – Maciej Dąbrowski oraz dziennikarz Krzysztof Jankowski “Jankes”. Influencerzy przekonują, że każdy może czuć się królową oraz zachęcają do tego, by nie bać się wyrażać siebie.