Iwostin to marka dermokosmetyków i produktów pielęgnacyjnych dedykowanym konkretnym potrzebom skóry. Formuły marki powstają we współpracy z dermatologami, a ich skuteczność potwierdzona jest wynikami badań klinicznych. Misją Iwostin jest odpowiedź na problemy i potrzeby klientek poprzez wielowymiarowe działanie i standardy najwyższej jakości. 

Iwostin regularnie prowadzi działania marketingowe w mediach społecznościowych z wykorzystaniem influencerów. Za influencer marketing marki odpowiedzialna jest agencja Lettly. 

W ostatnim czasie brand postawił na kampanię Znawczynie piękna Iwostin, w której ambasadorki marki w sposób naturalny, niewymuszony i bardzo estetyczny przedstawiają rożne linie kosmetyków Iwostin w ramach swojej rutyny pielęgnacyjnej. 

Publikacje stworzone przez influencerki takie, jak Oliwia Bugała, Ania Guellard, Natalia Zając, Lila Grochowska, Adrianna z True Beauty is Internal, czy Aleksandra Cedro skupiają się przestawieniu produktów w ramach codziennego self care. 

Poza działaniami na Instagramie, marka zdecydowała się także na publikacje na TikToku i YouTube. Content stworzony przez infleuncerki jest dopasowany zarówno do kanału, jak i grup docelowych produktów.

@groszekcukierkowy

Warto zaopatrzyć się w produkty Iwostin Purritin ❤️ zaczęłam je testować jeszcze przed wakacjami! #iwostin #współpracakomercyjna #purritin #pielęgnacja #zaskórniki #świadomapielęgnacja

♬ dźwięk oryginalny – Groszekcukierkowy
@aleksacedro

Kosmetyki Iwostin Purritin znajdziecie teraz w SuperPharm w promocyjnych cenach 💕 #ZnawczyniePięknaIwostin #Purritin #współpracapłatna

♬ I Ain’t Worried – OneRepublic

Iwostin udowadnia, że w świecie beauty jest także miejsce dla specjalistycznych dermokosmetyków oraz że reklamy produktowe mogą być estetyczne, nienachalne i interesujące dla odbiorców.