Instagram - jak go zaczarować? [Infografika] - Lettly

Instagram to nadal nieodkryty ląd dla wielu marek. Jego specyficzny charakter sprawia, iż firmy muszą przygotować całkowicie nową strategię dla tego kanału, nie implementując jeden do jednego odwzorowania działań np. z Facebooka. Takie praktyki kończą się bardzo często wstydliwymi rezultatami i brakiem oczekiwanego zaangażowania ze strony potencjalnych klientów.
 
Wystarczy jednak przygotowanie skutecznej strategii pod Instagram opartej na dostępnych już przykładach (przeważnie zza oceanu) oraz odrobina kreatywności, aby zaczarować swoich obserwujących.
 
Poniżej przedstawiamy infografikę przygotowaną przez Kissmetrics, która bazując na doświadczeniach firm skutecznie prowadzących swoją komunikację, pokazuje jak efektywnie prowadzić działania swojej firmy na Instagramie.
 
++ Kliknij, aby powiększyć ++
 

 
Źródło: The Science of Brands on Instagram (Infographic)
 
 

Iga Stachowicz

Iga Stachowicz

Content Manager


W Lettly odpowiada za treści oraz budowanie wizerunku w social media. Chętnie dzieli się najświeższymi newsami ze świata Instagrama i influencerów nie tylko na blogu, ale także w naszym newsletterze. Prywatnie jest prawdziwą koneserką memów oraz Netflixa.

POZNAJ LETTLY!

EBOOKI

Okładka e-booka: Jak zacząć współprace z influencerem? Okładka ebooka: The Hitchhiker's Guide to Instagram Galaxy Okładka ebooka: Jak zaplanować skuteczną kampanię z influencerami?