YSL x Lettly na otwarciu YSL Beauty Hotel w Paryżu - Lettly

Yves Saint Laurent Beauty

Klient

YSL Beauty Hotel

Produkt

influencrs icon

-

Zasięg

instagram icon

3

Influencerów

W styczniu do grona naszych klientów dołączyła najbardziej wywrotowa paryska marka couture, czyli Yves Saint Laurent Beauty! Pierwsze efekty naszej współpracy mogliście podziwiać w już podczas paryskiego otwarcia YSL Beauty Hotel.

 


 

YSL Beauty Hotel to efemeryczny pop-up dedykowany wszystkim miłośniczkom piękna sygnowanego paryską marką. Cały hotel zlokalizowany przy placu de la Madeleine wypełniony został niespodziankami oraz produktami marki – zarówno tymi kultowymi jak i tymi, których premiera dopiero się odbędzie.
 
Na otwarciu Beauty Hotelu pojawiła się ambasadorka marki, Zoë Kravitz oraz rzesza znanych osobistości ze świata mody, filmu oraz muzyki, między innymi: Diane Kruger, Courtney Love, Future.
 
Nie zabrakło tam również polskich influencerek –  na evencie pojawiły się Maffashion, Aleksandra Żuraw, Weronika Zalazinska. W Paryżu dziewczyny odwiedziły również museum oraz fabrykę Yves Saint Laurent. Relacje z wydarzenia i wyjazdu do Paryża fani mogli zobaczyć na ich profilach na Snapchacie oraz Instagram Stories.
 
Poniżej możecie obejrzeć kilka z ich zdjęć z wydarzenia.
 

#ysl!!! 🙌🏼🙌🏼🙌🏼 @ysl @yslbeauty #paris #pfw #yslbeautyhotel Jestem jeszcze w Paryżu na trwającym #pfw. Na specjalne zaproszenie #YSLbeauty wzięłam udział w prestiżowym i wyjątkowym evencie. Wszystko odbyło się w specjalnie stworzonym hotelu YSL! Co z reszta sami mogliście zobaczyć np na snapach. Miło być takim gościem 😁👏🏼 Dziś miałam sesje i nagrania (troche nietypowa forma – zobaczycie). Sama jestem ciekawa co finalnie powstanie! Wybaczcie tez, ze nie publikuje za dużo zdjęć. Ciężko podzielić pokazy z harmonogramem wydarzeń i aktywności, które tu min dla mnie przygotowano ❤️. Do tego dochodzi mnóstwo tematów z rodzimego podwórka. Np Efekty mojej najnowszej kampanii #ADIcolor, które zobaczycie jutro! Całuje! 👉🏼🌟⭐️✨ PS aby Was rozruszać… mała misja! Zostawcie w komentarzu gwiazdkę – jeśli tylko zgadzacie się z moja dzisiejsza wypowiedzią na insta story. XOXO

A post shared by Julia Kuczynska (@maffashion_official) on


 


 


 


 


 


 


 

💋

A post shared by Aleksandra Żuraw (@aleksandrazuraw) on


 


 


 


 


 

YSL Beauty Saint Laurent #pfw 2018

Gepostet von Maffashion am Freitag, 19. Januar 2018

 
Vlog Aleksandry Żuraw z Paryża:
 

Zaangażowani twórcy

Aleksandra Żuraw

Maffashion

Weronika Zalazinska