Wolność bycia sobą - Lettly dla Iwostin - Lettly

Iwostin

Klient

kampania wizerunkowa

Produkt

influencrs icon

759 727

Zasięg

instagram icon

4

Influencerów

Iwostin to marka dermokosmetyków, która bycie ekspertem ma zakorzenione w swoim DNA. Jej produkty powstają pod okiem dermatologów w warunkach laboratoryjnych, a dostępne są wyłącznie w aptekach. Nie bez powodu – ich zadaniem jest dbanie nawet o najbardziej wrażliwą i wymagającą cerę, zwłaszcza kobiet, bo to głównie do nich marka jest kierowana. Zachęca ona do dbania o zdrowie skóry, oraz do pokochania siebie, bo przecież każda kobieta ma wszystko, co jest potrzebne do tego, by pięknie wyglądać i być silną.

 

„Wolność bycia sobą” to kampania-manifest. Pokazuje Iwostin jako markę, która zna i rozumie swoje konsumentki i inspiruje je do bycia w zgodzie ze sobą. Nawet – a być może zwłaszcza – jeśli oznacza to łamanie schematów wyznaczanych przez sztucznie kreowane „kanony” kobiecego piękna. Jedyne, za czym warto podążać to swoje własne „wewnętrzne ja”. Jeśli nie chcesz się malować, nie musisz tego robić, bo malujesz się wyłącznie dla siebie. Jeśli lubisz nosić szpilki – noś je, ale tylko jeśli tobie jest w nich wygodnie, a nie dlatego, że w jakiejś sytuacji wypada. Bo wypada tylko to, co sama czujesz. Bądź ze sobą szczera. Odważna. Wolna.

Dlatego w naszej ciałopozytywnej kampanii to influencerki i to, co mają do powiedzenia było ważniejsze od prezentowania jak największego zbliżenia na produkt. Chcieliśmy dobrać do współpracy z marką odważne i szczere dziewczyny, które potrafią akceptować siebie w najbardziej prawdziwej wersji oraz zarażać samoakceptacją swoje followerki. Takie, które wspólnie z Iwostinem pokażą (bo już to robią), że chorobliwe dążenie do bycia ideałem i spełniania sztucznych wymagać otoczenia nie jest jedyną ścieżką. Warto wybrać bycie sobą.

Kasia Markiewicz opowiedziała więc o swoich piegach, które już od dziecka były powodem jej kompleksów. Dziś z dumą i uśmiechem prezentuje całemu światu jako coś co ją wyróżnia.

View this post on Instagram

Dzisiaj założyłam czapkę w panterkę, żeby oddać hołd mojej równie plamistej (piegowatej) twarzy. ⠀ Nie od zawsze jednak taki hołd składałam. Przez bardzo długi czas piegi były głównym powodem, dlaczego taki uśmiech (jak na powyższym zdjęciu) rzadko się pojawiał, gdy myślałam o swoim wyglądzie. Nigdy nie zapomnę jak wieku 9 (!) lat przed Pierwszą Komunią, rozmawiałam z moją ciocią o prezencie z tej okazji i bez wahania zażyczyłam sobie krem wybielający piegi. Jako DZIECKO. I takie „poważne” zmartwienia towarzyszyły mi jeszcze przez co najmniej kilka lat. Powiem tak… Nie jest łatwo zaakceptować siebie, a już zupełnie trudną sztuką jest przekształcenie swoich odwiecznych kompleksów w coś pożądanego i ciekawego dla nas. Jednak nie ma lepszego uczucia, niż uczucie ulgi, gdy nasze próby nie idą na marne i z czasem zyskujemy coraz większą pewność siebie i coraz mniej zmartwień. ⠀ @iwostin_pl oficjalnie wspiera mnie, Was oraz hashtag #normalnesprawy. No i od jakiegoś czasu też moją cerę. Dziękuję. W dodatku marka stworzyła kampanię zatytuowaną pięknie – WOLNOŚĆ BYCIA SOBĄ, która promuje (samo)akceptację, życie w zgodzie ze sobą i zaprzestanie wymagania od siebie niemożliwych rzeczy, takich jak chorobliwe dążenie do bycia idealnym. Czy to jest w ogóle możliwe? Czy istnieje jeden model „ideału”? Ja czekam na czasy, kiedy ludzie przestaną upodobniać się do jakiegoś narzuconego społecznie i niepotrzebnie napompowanego wzoru. Doceniajmy nasze znaki szczególne. Dobrze jest być wyjątkowym, nawet w swojej tak zwanej normalności. ⠀ #wolnośćbyciasobą#iwostin#befree#kochajsiebie#ad#selfportrait#freckledface#freckles#myskin#smilemore#smilesmilesmile#naturallook#polishgirl#panther#portraitphoto#portraitmood#vsco#naturalgirl#onfleek

A post shared by ? (@kasiaamar) on

 

Z kolei Marta Ewa Urbańska publikując zdjęcie związane z kampanią, opowiedziała przy okazji o wychodzeniu ze strefy komfortu, które posłużyło jej do pokazania, że „nawet osoby które często na zewnątrz wydają się być super zgrabne i pewne siebie, też borykają się z niedoskonałościami i że to pomoże Wam pokochać siebie.”

View this post on Instagram

Od jakiegoś czasu rzadko publikuję tutaj zdjęcia… ale gdy niedawno dostałam propozycję przyłączenia się do akcji #wolnoscbyciasoba marki @iwostin_pl, postanowiłam że to super powód, żeby się „odblokować” i dzięki temu może zainspirować kilka osób do polubienia siebie na nowo 🙂 Na instastory podzieliłam się z Wami moją historią i tym, czego do niedawna zupełnie nie potrafiłam w sobie zaakceptować. Wykraczam mocno poza swoją strefę komfortu – ale mam nadzieję, że zobaczycie dzięki temu, że nawet osoby które często na zewnątrz wydają się być super zgrabne i pewne siebie, też borykają się z niedoskonałościami i że to pomoże Wam pokochać siebie. #Iwostin #wolnośćbyciasobą #befree #kochajsiebie #ad @iwostin_pl

A post shared by Marta Ewa Urbanska (@martaaewaa) on

 

W kampanii wzięły udział również Sara Czarna – modelka +size oraz Ola Domańska – aktorka.

View this post on Instagram

Kochane! Moje kolejne kilka dni poświęcam tematowi #wolnośćbyciasobą Na instastory będę poruszać tematy samoakceptacji, miłości do siebie, świadomości ciała, celebracji beauty czyli domowego spa. Poznacie moje domowe sposoby na pielęgnację oraz gamę kosmetyków, których obecnie używam <3 Kampania "Wolność bycia sobą" stworzona przez @iwostin_pl to Wasz moment! na podzielenie się swoją historią Będę czekała na Wasze wiadomości i pytania! Zachęcam do ogólnej rozmowy <3 Czy lubisz siebie naturalną? – czekam na Wasze odpowiedzi! #naturalme #wolnośćbyciasobą #iwostin #kochajsiebie #befree #ad . #beautybeyondsize #lovemyself #truebeauty #plussize #happysize #instapost #photooftheday

A post shared by Sara Czarna (@saraczarna) on

 

View this post on Instagram

Ostatnio ktoś bliski powiedział mi: Dobrze wiesz, że trzeba zebrać się na odwagę, żeby być sobą. Łatwo jest chować się za różnymi maskami, najtrudniej być po prostu sobą. Taką o…??‍♀️Chcę codziennie badać co znaczy dla mnie być sobą. Nawet jeśli oznacza to popełnianie błędów, chcę codziennie się do siebie dokopywać. A z czym Wam kojarzy się to hasło? Zachęcam Was do dzielenia się swoimi przemyśleniami w ramach kampanii Iwostin, której jestem ambasadorką (więcej w wyróżnionych: Iwostin Wolność). Z doświadczenia wiem, że udostępniane przeze mnie Wasze historie mają moc!!! Miłość ślę. #wolnośćbyciasobą #iwostin #befree #kochajsiebie #ad #razkozieśmierć

A post shared by Aleksandra Domańska (@aleksandra.domanska) on

 

 

Jak widać, kampania nie ograniczyła się postów. Instastories okazało się dla naszych influencerek nie tylko miejscem na dodatkowe lepsze wyeksponowanie produktów, ale także przestrzenią na rozmowę z fankami. Rozmowę na temat odwagi do bycia sobą i samoakceptacji. I o to chodzi!

 

Współpraca z Iwostin, którą przeprowadziliśmy z Kasią, Martą, Sarą i Olą oraz agencją VML&YR Poland zapewniła zasięg rzędu 295 277 wyświetleń postów oraz 464 450 wyświetleń Instastories.

 

Zaangażowani twórcy

Aleksandra Domańska

Kasia Markiewicz

Marta Ewa Urbańska

Sara Czarna