Lettly dla Kérastase - K WATER - Lettly

Kérastase

Klient

K WATER

Produkt

influencrs icon

937 239

Zasięg

instagram icon

5

Influencerów

 

Kiedy Kérastase wchodzi na rynek z czymś nowym, musi być o tym głośno. Nie inaczej było z K WATER – to nazwa zarówno samego produktu jak i rytuału, który w salonie fryzjerskim zapewnia efekt tafli na włosach w zasadzie natychmiastowo. Parafrazując jedną z naszych influencerek, zastosowanie K WATER ma jeden feler – ludzie później podchodzą, dotykają i pytają o włosy. Ten dwustopniowy, profesjonalny zabieg to odpowiedź na potrzeby współczesnej kobiety, która z jednej strony ceni sobie wyjątkowe poczucie dbałości o włosy i oczekuje, oczekuje wyrazistych i widocznych efektów, a z drugiej ceni sobie czas, którego nie chce spędzać w salonie fryzjerskim zbyt wiele, bo każdy dzień chce spożytkować jak najlepiej i jak najwięcej z niego wycisnąć. Dlatego rytuał K WATER nie trwa długo, a wykonują go profesjonalni fryzjerzy, cieszący się nieprzeciętnym zaufaniem Kérastase, która to marka jest współodpowiedzialna za rozwój ich salonów. Rytuał K WATER dzięki technologii Lamellar i umiejętnościom sprawdzonych fryzjerów nie tylko zapewnia odnowę włosów, ale też zapewnia natychmiastowy efekt tafli wody, pozwalający im lśnić zniewalającym połyskiem.

 

prod.: Cukier

 

Nie może więc dziwić, że naszą grupą docelową w kampanii K WATER były kobiety poszukujące luksusowych doświadczeń, natychmiastowych efektów oraz inspirujące się trendami. Dlatego też influencerki, które zaprosiliśmy do współpracy musiały nie tylko być posiadaczkami takich włosów, które najpełniej zaprezentują efekt tafli wody, ale musiały… No być inspiracją dla swoich fanek, po prostu.

 

Przytaczana we wstępie wypowiedź należy do Ani Markowskiej, modelki, finalistki programu Top Model, która inspiruje nie tylko swoim wyglądem, ale niejeden raz udowodniła, że potrafi pokonywać życiowe trudności.

 

View this post on Instagram

Kochani, już kolejny raz miałam okazję przetestować nowości od @kerastase_official, jest to absolutnie moja ukochana marka ??? efekt który widzicie na zdjęciu to efekt tafli wody, idealny na specjalną okazję !!! ???? Uzyskacie go dzięki ultra zbilansowanemu produktowi „K WATER” od @kerastase_official. Taki rytuał zrobicie tylko i wyłącznie w salonach fryzjerskich !! Zapytajcie swoich fryzjerów, ja jestem totalnie zakochana… ?? Napiszcie mi jaka jest wasza najlepsza #OkazjaByBłyszczeć? PS. Uwaga !! Jest jeden feler, po zastosowaniu, wszyscy podchodzą, dotykają i pytają o twoje włosy… ??✌️ PHOTO BY @wojciechbarczuk #kwater#kerastase#hair#longhair#brunette#model#baeuty#black#amazing#topmodel#markowska#annamarkowska#repair#hairdresser#hairstyles

A post shared by Anna Markowska ??✨??‍♀️ (@annamarkowska_official) on

 

W naszej kampanii pod tagiem #OkazjaByBłyszczeć zniewalającym blaskiem włosów z efektem K WATER olśniewały także blogerka i ekspertka ślubna Izabela Janachowska, aktorka Kamila Kamińska, blogerka Alina Rose, czy aktorka i prezenterka Monika Mazur.

 

 

View this post on Instagram

✨Co łączy: włosy, taflę wody i lśnienie? – K WATER !✨ Cóż to takiego? Nowy zabieg na włosy marki @kerastase_official Boski! Na wyjątkowe okazje, albo dla przyjemności: ot tak! Szczególnie widać efekty na słonecznych jesiennych spacerach,bowiem włosy po Rytuale K Water odbijają światło, tworząc efekt tafli wody – dosłownie!? Poza tym stają się lekkie i miękkie – nie ma mowy o obciążeniu. Dziękuję całej załodze Salonu @pierre_lupina i w Lublinie, że mogłam tego doświadczyć. Sama przyjemność! ??‍♀️? Pytajcie swoich fryzjerów o Rytuał K Water. Każda #OkazjaByBłyszczeć jest dobra✨✨✨ ? @blisko.studio ____________????_____________ #kwater #kerastase #pierrelupina #hair #takecareyourself #shinelikeadiamond #women #are #queens

A post shared by Kamila Kamińska (@kamkaminska_official) on

 

View this post on Instagram

♥️Pytałyście o efekty Rytuału K Water od Kérastase, który niedawno miałam okazję przetestować w krakowskim Salonie @viruczeszehery więc troszkę Wam tutaj opowiem, choć taki bardziej obszerny post będzie na blogu! Moje włosy są kręcone i wysokoporowate, więc z natury zupełnie nie przypominają lśniącej tafli, którą mają niektóre dziewczyny??‍♀️Natomiast K Water świetnie dał sobie z nimi radę- ten zabieg bardzo mocno wygładza i nabłyszcza- jeśli marzą Wam się włosy jak z reklamy, to tutaj zdecydowanie da się to osiągnąć. Włosy są sypkie, super błyszczące bo fajnie odbijają światło, naprawdę niesamowicie wygładzone- moje trudno doprowadzić do takiego stanu, wierzcie mi:D Efekty zabiegu utrzymują się przez 2-3 mycia więc jest to opcja na specjalną okazję. Usługa jest dostępna wyłącznie w Salonach Kérastase♥️ #OkazjaByBłyszczeć #Kwater #wlosy #loki #longhair #wlosy #dlugiewlosy #beautifulhair #haistagram #hairstyle #kerastase #wlosomaniaczki #wlosomaniaczka #wlosydoramion #naturalhair #girl #hairdresser #hairgoals

A post shared by Alina Rose (@alinaroseblog) on

 

Nasz wkład w kampanię to jednak nie tylko dobór influencerek, koordynacja współpracy dziewczyn z Kérastase, nadzór ich jesiennych publikacji na Instagramie, czy produkcja materiałów reklamowych do mediów społecznościowych. Online działa najlepiej, kiedy połączyć go z ofllinem, to marketingowe ying i yang. Dlatego zorganizowaliśmy także śniadanie prasowe w atelier fryzjerskim Leszka Czajki w Warszawie oraz serię evntów z udziałem influencerek w salonach fryzjerskich współpracujących z Kérastase w Poznaniu, Krakowie oraz Lublinie.

 

 

 

 

Same publikacje na instagramowych kontach influencerek wygenerowały zasięg rzędu 937 239 wyświetleń, dzięki czemu szerokim echem rozniosły się wieści o tym, że w salonach współpracujących z marką Kérastase zawsze jest #OkazjaByBłyszczeć.

 

Zaangażowani twórcy

Alina Rose

Anna Markowska

Izabela Janachowska

Kamila Kamińska

Monika Mazur