Lettly dla 4F i PROSTO - Lettly

4F x PROSTO

Klient

EXPEDITION N°01

Produkt

influencrs icon

Zasięg

instagram icon

33

Influencerów

Najbardziej zaawansowana technicznie kolekcja PROSTO i najbardziej miejski styl 4F. Kiedy streetwear spotyka się z technologią, musi powstać z tego coś niezwykłego.

 

 

Prosto to na ten moment chyba najbardziej kultowa polska marka streetwearowa. Marka, której korzenie sięgają splatają się z korzeniami polskiego hip-hopu i sięgają do lat 90., kiedy swoją karierę zaczynał młody raper z Warszawy – Wojtek Sokół. Dziś znany jako pionier stylu; nie tylko muzycznego, ale ulicznego stylu ubierania się.

 

4F x Prosto

 

Z kolei 4F to największa polska marka ubrań sportowych i akcesoriów. Za tym sprzętem stoi niezawodna, polska technologia. Korzystali z niej już m.in. polscy skoczkowie narciarscy, lekkoatleci, kolarze, narciarze, łyżwiarze szybcy oraz szczypiorniści.

 

Streetwearowy styl od Prosto i użytkowa technologia od 4F połączone w jedno to jesienno-zimowa kolekcja stworzona do odkrywania świata i samego siebie. Bo każdy dzień może okazać się wyprawą w nieznane, jeśli masz w sobie odkrywcę. Niezależnie czy eksplorujesz miasto czy przemierzasz bezludne, dzikie ostępy.

 

 

Zadanie

 

Naszym zadaniem było przygotowanie kreatywnej wysyłki do influencerów, których osobowości i wizerunek zgrywają się z ideą kolekcji.

Rozwiązanie

 

Bluza dotarła do instagramowych influencerów zapakowana próżniowo w towarzystwie światła chemicznego, które pomoże odnaleźć drogę w każdych warunkach. Oprócz nich był także zestaw survivalowy, a wszystko to zamknięte w porządnej, niezniszczalnej skrzyni, która nadałaby się nawet do zrzucania wsparcia z powietrza, gdyby tylko miała własny spadochron.

Efekt

 

Nasze podróżnicze przesyłki zostały zaprezentowane na instastories przez 33 instagramowych infuencerów.

Zaangażowani twórcy